Combinatietoestel Adelaar
€ 8.842
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,6 x 2,3 x 2,9 m |
| Valzone | 5,9 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 3,5 x 0,20 x 0,20 m |
