4 varianten
op basis van materiaal
Uitkijktoren
€ 3.029
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 1,7 x 1,5 x 3,1 m |
| Valzone | 5,0 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 31 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,8 x 0,2 x 0,2 m |
