Combinatietoestel met schommel
€ 14.244
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 8,5 x 6,2 x 3,3 m |
| Valzone | 10,9 x 8,9 m |
| Obstakelvrije zone | 11,6 x 9,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 4,0 x 0,2 x 0,2 m |
