Combinatietoestel
€ 16.641
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,6 x 4,2 x 2,4 m |
| Valzone | 10,7 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 10,7 x 7,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
