Combinatietoestel
€ 6.571
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,9 x 2,1 x 2,3 m |
| Valzone | 5,9 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 200 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 1,7 x 1,6 m |
