6 varianten
Boter, Kaas en Eieren
€ 1.091
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 0,9 x 0,2 x 1,2 m |
| Valzone | 3,9 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 37 kg |
|---|
