4-Persoonswip
€ 1.547
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 0,6 x 0,8 m |
| Valzone | 5,8 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 2,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.547
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 0,6 x 0,8 m |
| Valzone | 5,8 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 2,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |