4 varianten
op basis van materiaal
Watergoot 1,5m
€ 756
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,5 x 0,5 x 0,6 m |
| Valzone | 4,7 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 23 kg |
| Grootste onderdeel | 1.5 x 00,2 x 0,2 m |
