Combinatietoestel
€ 19.123
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,9 x 5,7 x 3,4 m |
| Valzone | 10,2 x 6,9 m |
| Obstakelvrije zone | 10,3 x 8,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 4,1 x 1,0 x 0,5 m |
