Slackline oranje beige
€ 1.944
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,8 x 0,3 x 0,6 m |
| Valzone | 7,1 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,1 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 1,0 x 1,0 x 1,2 m |
