Wiebelbrug 3m
€ 3.309
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 3,4 x 1,5 x 1,7 m |
| Valzone | 6,8 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 307 kg |
| Grootste onderdeel | 3,3 x 2,4 x 1,5 m |
