Balanceerparcours
€ 5.207
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 10,6 x 3,7 x 2,9 m |
| Valzone | 7,3 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 14,1 x 6,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 120 kg |
| Grootste onderdeel | 4,6 x 0,5 x 0,3 m |
