Balanceerparcours
€ 10.246
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Duikelen, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 8,9 x 7,2 x 3,0 m |
| Valzone | 7,7 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 12,1 x 10,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 107 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 x 1,4 x 2,9 m |
