Combinatietoestel
€ 14.232
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 7,7 x 2,9 x 4,0 m |
| Valzone | 10,5 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 11 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 4,8 x 1,0 x 0,5 m |
