Combinatietoestel Aalscholver
€ 10.175
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 4,6 x 2,1 x 1,6 m |
| Valzone | 2,6 x 2,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 1,0 x 0,5 m |
