2 varianten
Klimroute Olympus
€ 13.475
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,5 |
| Afmetingen | 4,3 x 4,2 x 3,6 m |
| Valzone | 7,5 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 62,5 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 4,0 x 0,5 x 0,2 m |
