Kasteel Serengeti
€ 39.136
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 11,4 x 8,4 x 4,0 m |
| Valzone | 13,6 x 10,4 m |
| Obstakelvrije zone | 14,6 x 11,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
