2 varianten
Klimroute Yosemite
€ 4.579
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,0 x 1,0 x 2,2 m |
| Valzone | 4,5 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 87,1 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,0 x 0,4 m |
