Speelhuis Cinque Terre aqua
€ 8.317
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Speelhuis, Zandspel, Zitten |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,6 x 2,3 x 2,5 m |
| Valzone | 5,6 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,5 x 0,2 m |
|---|
