2 varianten
op basis van materiaal
Klimroute Tayrona
€ 16.904
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,9 x 5,1 x 3,3 m |
| Valzone | 10,1 x 7,1 m |
| Obstakelvrije zone | 10,1 x 8,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 107 kg |
| Grootste onderdeel | 3,4 x 1,0 x 0,4 m |
