Klimroute Canaima
€ 20.186
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Glijden, Klimtoestel, Speelhuis |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 7,8 x 4,4 x 3,6 m |
| Valzone | 10,3 x 7,7 m |
| Obstakelvrije zone | 10,8 x 7,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 110 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 4,0 x 1,0 x 0,4 m |
