Bordes pomp puls
€ 5.857
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 1,5 x 0,9 x 1,3 m |
| Valzone | 4,3 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,3 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 1,4 x 0,9 x 0,7 m |
