7 varianten
op basis van materiaal
Veerhobbel Glimworm
SKUSOL.030.379
ProductcategorieVeerelementen
ProductlijnBasic Play
€ 1.027
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Interactief, Veren |
| Valhoogte | 0,7 m |
| Afmetingen | 0,8 x 0,3 x 0,8 m |
| Valzone | 3,2 x 2,3 m |
| Obstakelvrije zone | 3,2 x 2,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.360.5KP€ 16.435 -
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Taludglijbaan breed + bordes H1.6
Gerecycled kunststof met glijbaan rvsArtikel: BBP.021.8KR€ 6.907 -
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
