2 varianten
Kruiswip
SKUBBP.011.1K
ProductcategorieWippen
Sub productcategorieKruiswip
ProductlijnBasic Play
€ 770
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Veren, Wippen |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,8 x 0,8 x 0,7 m |
| Valzone | Ø 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
-
5 varianten op basis van materiaal
