2 varianten
op basis van materiaal
Speelwandje XL
SKUBBP.091.4K
ProductcategorieSpeel- & leerpanelen
Sub productcategorieSpeelpaneel
ProductlijnBasic Play
€ 3.279
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 3,4 x 1,0 x 1,3 m |
| Valzone | 6,4 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
6 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
