2 varianten
op basis van materiaal
Klimtoestel
SKUBBP.070.7K
ProductcategorieKlimtoestellen
ProductlijnBasic Play
€ 1.843
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 1,7 x 1,0 x 1,9 m |
| Valzone | 3,9 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
7 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Taludglijbaan breed + bordes H1.0
Gerecycled kunststof met glijbaan rvsArtikel: BBP.021.5KR€ 5.175 -
2 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
