4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 20.491
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,0 x 5,5 x 3,1 m |
| Valzone | 8,5 x 8,0 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 8,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
