5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 5.665
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.110.4AP
€ 6.321
Aluminium blauw met glijbaan rvs
BBP.110.4AR
€ 8.383
Alu Groen met RVS Glijbaan
BBP.110.4AR-632
€ 9.379
Grenen met glijbaan polyester blauw
BBP.110.4GP
€ 5.991
Gerecycled kunststof
BBP.110.4KP
€ 5.665
RVS met glijbaan rvs
BBP.110.4RR
€ 8.609
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,2 x 1,5 x 3,1 m |
| Valzone | 5,7 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
