8 varianten
op basis van materiaal
Zandbak Rebo 4.0 x 4.0 x 0.2
SKU255.404.03K.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak zonder zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 2.468
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 4,0 x 4,0 x 0,2 m |
| Valzone | 7,0 x 7,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 7,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
