5 varianten
op basis van materiaal
Klimwand traverse
SKUJGP.415.501
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
ProductlijnBasic Play
€ 1.250
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Bewegen, Klimmen, Klimwand, Straatspelen |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,8 x 0,1 x 1,8 m |
| Valzone | 4,7 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
7 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
-
