2 varianten
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 9.470
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,2 x 3,8 m |
| Valzone | 5,2 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
