Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 9.108
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,1 x 3,7 m |
| Valzone | 6,0 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 9.108
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,1 x 3,7 m |
| Valzone | 6,0 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |