Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 19.965
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,6 m |
| Afmetingen | 4,3 x 4,4 x 2,8 m |
| Valzone | 7,4 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
