2 varianten
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 21.130
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Slingeren |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 4,4 x 4,3 x 2,9 m |
| Valzone | 7,5 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
