2 varianten
op basis van materiaal
Vrijbuiter Combinatietoestel
€ 22.219
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 6,9 x 3,5 x 2,9 m |
| Valzone | 9,5 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 10,0 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
