Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Ruimtenet |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,2 x 3,2 x 2,5 m |
| Valzone | 6,1 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 6,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Ruimtenet |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,2 x 3,2 x 2,5 m |
| Valzone | 6,1 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 6,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |