Vogelnestschommel peuter 100cm
SKUVRB.006.026
ProductcategorieSchommels
Sub productcategorieVogelnestschommel
ProductlijnVrijbuiter
€ 3.511
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,6 x 1,0 x 1,6 m |
| Valzone | 5,3 x 2,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten
-
2 varianten
