2 varianten
op basis van materiaal
Vrijbuiter Combinatietoestel
SKUVRB.061.004
ProductcategorieCombinatietoestellen
ProductlijnVrijbuiter
€ 8.209
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,2 x 2,2 m |
| Valzone | 6,0 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
