Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 40.421
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 7,2 x 7,2 x 4,7 m |
| Valzone | 10,2 x 9,7 m |
| Obstakelvrije zone | 10,2 x 10,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
