2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 12.542
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,6 m |
| Afmetingen | 5,6 x 2,9 x 2,8 m |
| Valzone | 8,2 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,7 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
