2 varianten
op basis van materiaal
Balansbalk trio
SKUSOL.030.042
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
Sub productcategorieBalansbalk trio
ProductlijnVrijbuiter
€ 1.103
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 4,6 x 1,5 x 0,3 m |
| Valzone | 7,6 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,6 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
