Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 20.533
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Slingeren |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 3,7 x 6,5 x 4,4 m |
| Valzone | 6,2 x 9,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 9,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
