2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 12.486
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 5,2 x 1,6 x 2,9 m |
| Valzone | 7,8 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
