2 varianten
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 20.705
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand, Slingeren |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 6,4 x 3,5 x 2,9 m |
| Valzone | 9,0 x 6,3 m |
| Obstakelvrije zone | 9,5 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
