Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 19.420
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 6,5 x 3,6 x 2,9 m |
| Valzone | 9,1 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 9,5 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
