2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 12.471
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,4 x 2,9 x 2,9 m |
| Valzone | 5,9 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
