5 varianten
op basis van materiaal
Familiewip Zwanen
€ 7.261
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 0,7 m |
| Afmetingen | 2,7 x 1,2 x 0,9 m |
| Valzone | 5,7 x 4,1 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
