5 varianten
op basis van materiaal
Multi schommel nest 100cm H2.2
€ 4.660
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 6,9 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,1 x 6,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 7,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
