Veerhobbel Koe
SKUBBP.012.1K
ProductcategorieVeerelementen
ProductlijnBasic Play
€ 1.063
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Veren |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,8 x 0,4 x 0,8 m |
| Valzone | 3,5 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
7 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
8 varianten
-
