6 varianten
op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan met grip H1.0
€ 2.169
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,2 x 0,9 x 1,7 m |
| Valzone | 4,7 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
